|
Still deciding? Get samples of $ !
Order Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Warranty: | One Year |
| After-Sales Service Provided: | 24h Online Service |
| Shipping Cost: | Contact the supplier about freight and estimated delivery time. |
|---|
| Payment Methods: |
|
|---|---|
| Support payments in USD |
| Secure payments: | Every payment you make on Made-in-China.com is protected by the platform. |
|---|
| Refund policy: | Claim a refund if your order doesn't ship, is missing, or arrives with product issues. |
|---|
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
Product Description
| Model | D03 |
| Eyelet Size | 10mm,12mm,5.5mm,6mm |
| Punching Speed | up to 80 pcs/min |
| Punching Thickness | up to 4mm |
| grommet material | iron |
| weight | 8kg |
Certification
